میس‌وان: ”سلام دنیا!‟

امروز روز هیجان‌انگیزی برای تیم میس‌وان هست. بعد از چندین هفته کار تیمی تونستیم وب‌سایت میس‌وان رو، که یک دایرکتوری خدمات عروسی هست، راه‌اندازی کنیم. در ادامه متن به فلسفه‌ی وجودی میس‌وان و جزئیات اون خواهیم پرداخت. در ضمن در صورتی که پیشنهاد یا انتقادی در مورد میس‌وان دارین خوشحال می‌شیم اون‌ها رو بشنویم.

ما باور داریم بیشترین کسی که باید از عروسی لذت ببره خود عروس و داماد هستن.

ما باور داریم که عروسی سمبلی از نزدیکی و باهم بودن دو فرد عاشق هست. اون روز مال اون‌هاست و نباید پر از استرس و فکر باشه. ما باور داریم بیشترین کسی که باید از عروسی لذت ببره خود عروس و داماد هستن.

مراسم عروسی مهم‌ترین اتفاق قابل برنامه‌ریزی زندگی هر فردی است. از هر پنج زوج، سه زوج ادعا می‌کنند که در آن روز بزرگ استرس زیادی داشته‌اند. از طرفی غیر قابل جبران بودن اشتباهات در این روز سبب می‌شود که زوج‌ها و نزدیکان آن‌ها در طول مراسم فشار زیادی تحمل کنند.
عروس و داماد تجربیات گران‌بهایی در این روز کسب می‌کنند که عملاً در زندگی خودشان قابل استفاده نیست. تجربیاتی مانند آداب و رسوم عروسی، زمان‌بندی کارها، انتخاب تامین کنندگان خدمات و هزینه‌ی آن‌ها و یا ایده‌های منحصر به فرد و نکات ریزی که در روز عروسی استفاده کرده‌اند.

ما در میس‌وان سعی می‌کنیم بستری فراهم کنیم که این تجربیات ثبت شوند و زوج‌های در آستانه‌ی ازدواج یک راهنمای رایگان برای برنامه‌ریزی بدون استرس روز عروسی در اختیار داشته باشند.

در فاز اول میس‌وان، که دایرکتوری عروسی هست، سعی داریم تا با تکمیل داده‌های مربوط به ده‌ها خدمت‌دهنده‌ی عروسی و دسته‌بندی آن‌ها به انتخاب بهترین خدمات دهنده توسط زوج‌ها کمک کنیم. درضمن زوج‌ها می‌توانند با ثبت نظرات خود در مورد تامین‌کنندگان، تجربیات‌شان را به بقیه زوج‌ها انتقال دهند.
علاوه بر این در این فاز، میس‌وان سعی می‌کند تخفیف‌های ویژه‌ای را برای بازدیدکننده‌های خود از تامین‌کننده‌های خدمات عروسی بگیرد، تا زوج‌ها بتوانند با قیمت کمتری از خدمات بهتر استفاده کنند.

در فاز دوم میس‌وان قرار هست به برنامه‌ریزی عروسی زوج‌ها کمک کند؛ تمام مراحل یک عروسی بی‌نقص به صورت لیست در اختیار شما قرار داده می‌شود تا با دریافت خدمات مختلف در هر مرحله، بدون نگرانی از قلم افتادن کاری یک عروسی رویایی را تجربه کنید.

به غیر از دایرکتوری عروسی، در وب‌لاگ میس‌وان به معرفی تخصصی تامین کنندگان خدمات عروسی خواهیم پرداخت، ایده‌ها و نکات مفید در مورد عروسی را منتشر خواهیم کرد. می‌توانید با دنبال کردن ما در اینستاگرام یا کانال تلگرام از نوشته‌های جدید وب‌لاگ ما با خبر شوید.

نظری در مورد این نوشته ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید.

میس‌وان

برای مهم‌ترین روز زندگی‌تان آماده شوید.

از بین ده‌ها تامین‌کننده خدمات عروسی انتخاب کنین.

اطلاعات بیشتر