ما باور داریم بیشترین کسی که باید از عروسی لذت ببره خود عروس و داماد هستن.

ما باور داریم که عروسی سمبلی از نزدیکی و باهم بودن دو فرد عاشق هست. اون روز مال اون‌هاست و نباید پر از استرس و فکر باشه. ما باور داریم بیشترین کسی که باید از عروسی لذت ببره خود عروس و داماد هستن.

مراسم عروسی مهم‌ترین اتفاق قابل برنامه‌ریزی زندگی هر فردی است. از هر پنج زوج، سه زوج ادعا می‌کنند که در آن روز بزرگ استرس زیادی داشته‌اند. از طرفی غیر قابل جبران بودن اشتباهات در این روز سبب می‌شود که زوج‌ها و نزدیکان آن‌ها در طول مراسم فشار زیادی تحمل کنند.
عروس و داماد تجربیات گران‌بهایی در این روز کسب می‌کنند که عملاً در زندگی خودشان قابل استفاده نیست. تجربیاتی مانند آداب و رسوم عروسی، زمان‌بندی کارها، انتخاب تامین کنندگان خدمات و هزینه‌ی آن‌ها و یا ایده‌های منحصر به فرد و نکات ریزی که در روز عروسی استفاده کرده‌اند.

ما در میس‌وان سعی می‌کنیم بستری فراهم کنیم که این تجربیات ثبت شوند و زوج‌های در آستانه‌ی ازدواج یک راهنمای رایگان برای برنامه‌ریزی بدون استرس روز عروسی در اختیار داشته باشند.

در فاز اول میس‌وان، که دایرکتوری عروسی هست، سعی داریم تا با تکمیل داده‌های مربوط به ده‌ها خدمت‌دهنده‌ی عروسی و دسته‌بندی آن‌ها به انتخاب بهترین خدمات دهنده توسط زوج‌ها کمک کنیم. درضمن زوج‌ها می‌توانند با ثبت نظرات خود در مورد تامین‌کنندگان، تجربیات‌شان را به بقیه زوج‌ها انتقال دهند.
علاوه بر این در این فاز، میس‌وان سعی می‌کند تخفیف‌های ویژه‌ای را برای بازدیدکننده‌های خود از تامین‌کننده‌های خدمات عروسی بگیرد، تا زوج‌ها بتوانند با قیمت کمتری از خدمات بهتر استفاده کنند.

در فاز دوم میس‌وان قرار هست به برنامه‌ریزی عروسی زوج‌ها کمک کند؛ تمام مراحل یک عروسی بی‌نقص به صورت لیست در اختیار شما قرار داده می‌شود تا با دریافت خدمات مختلف در هر مرحله، بدون نگرانی از قلم افتادن کاری یک عروسی رویایی را تجربه کنید.

به غیر از دایرکتوری عروسی، در وب‌لاگ میس‌وان به معرفی تخصصی تامین کنندگان خدمات عروسی خواهیم پرداخت، ایده‌ها و نکات مفید در مورد عروسی را منتشر خواهیم کرد. می‌توانید با دنبال کردن ما در اینستاگرام یا کانال تلگرام از نوشته‌های جدید وب‌لاگ ما با خبر شوید.

امیر ولی‌پور

امیر ولی‌پور

بنیانگذار و مارکتینگ

سال ۱۳۹۲ بود که بعد از سال‌ها تحمل رشته‌ام را از مکانیک به مدیریت عوض کردم ، بیست و چند سال بود دنبال علاقه خودم بودم که خدا را شکر تونستم بعد از این تغییر علاقه خودم را پیدا کنم. یه خاطره خوبی که تو سال ۹۲ برام اتفاق افتاد، نامزدی با خانوم مهربونم – نگار غفاری – بود که خیلی دوستش دارم.

عاشق یادگیری هستم و معتقدم که یادگیری علاوه بر اینکه غذای روحه، غذای جسم هم هست، به موضوعاتی مانند بازاریابی، مذاکره، استراتژی، نگهداری گیاهان دارویی، نجوم و زبان‌های خارجی و ... علاقه دارم. بعضی وقت‌ها آنقدر تو مباحث کسب و کار غرق می‌شم که نمی‌تونم تعادل بین زندگی کاری و شخصی‌ام را حفظ کنم.

خیلی خوبه که همکارت، دوست قدیمی ات باشه، این یعنی خوشبختی. از سال ۷۳ تا به امروز با وحید و محمد دوست بودیم. وقتی خاطرات دوستی گذشته را مرور می کنم ردپای محمد و وحید حتماً هست. هر روز مطلب جدیدی هس که از آرش - نینجای خوشحال سازی- یاد بگیرم. بهترین دوران و انتخاب زندگی کار کردن با این بچه هاست.

وحید ناموری

وحید ناموری

طراح

وحید دانش‌آموخته‌ی‌ گرافیک است و از سال ۸۴ در زمینه‌ی طراحی هویت دیداری برند و رابط کاربر فعالیت کرده است. او سعی می‌کند سادگی را در زندگی و طراحی‌هایش رعایت کند. وحید موسس استودیوی طراحی در Neo Branding است و به عنوان مدیر هنری در این تیم فعالیت کرده است. او هم‌چنین یکی از موسسین جلسات گپ و میزبان CreativeMornings تبریز است و وقت‌های آزاد خود را صرف برگزاری این جلسات می‌کند.