آشنایی با ۵ سرویس آنلاین خارجی در زمینه خدمات عروسی

روز عروسی یکی از مهم‌ترین و به یاد ماندنی ترین روز‌های زندگی هر کسی است. می‌توان روز عروسی را مهم‌ترین روز قابل برنامه ریزی دانست، روزهای زیادی در زندگی هر فردی وجود دارد که می‌تواند به بهترین روز تبدیل بشود ولی این روزها قابل برنامه ریزی دقیق نیستند.

در همه جای دنیا وب‌سایت و اپلیکیشن‌های مختلفی برای بهتر برگزار کردن این روز طراحی شده اند و هر کدام خدمات منحصر را ارائه می‌دهند که فناوری‌های جدید و استارت‌آپ‌ها امکانات و تسهیلات مختلفی برای زندگی ما به ارمغان می‌آورد. فناوری‌هایی در زمینه پزشکی، ورزشی، مهارت‌های شخصی و… با هدف ایجاد رفاه و سهولت امور به وجود آمده اند. در زمینه عروسی هم فناوری‌های جالبی در دنیا وجود دارد که با هدف ساده‌تر کردن عروسی، مدیریت بهتر عروسی، کاهش هزینه، احترام به محیط زیست و کاهش استرس به وجود آمده است. در این نوشته سعی داریم ۵ مورد از بهترین‌ها در زمینه‌های مختلف عروسی معرفی کنیم.

Wedding Spot

ودینگ‌اسپات وب‌سایتی است که جهت بررسی، مقایسه و رزو محل برگزاری عروسی‌، این وب سرویس از سال ۲۰۱۳ در آمریکا – سانفراسیسکو آغاز به کار کرده است.

ودینگ‌اسپات با هدف ایجاد شفافیت در صنعت عروسی شورع به فعالیت کرده است و این وب سایت اولین وب سایتی بود که اجازه می داد تا محل برگزاری را براساس قیمت بررسی کرده و با سایر مراکز برگزاری عروسی مقایسه کنید.

شما می‌توانید محل برگزاری مورد نظر خودتان را براساس بودجه، سبک، محل برگزاری و تعداد مهمانان و مواردی نظیر این جستجو کرده و با یک کلیک تالار یا باغ مورد نظر خودتان را که مطابق سلیقه و بودجه شماست رزو کنید. شما با مراجعه به این وب سایت می‌توانید اطلاعات بیش از ۳۰۰۰ مکان برگزاری عروسی را بررسی و مقایسه کنید، می‌توانید با کاهش استرس برنامه ریزی محل برگزاری عروسی خود را بدون حتی یک تماس تلفنی یا رهگیری، رزو کنید.

ودینگ‌اسپات در حال حاضر فقط در آمریکا فعالیت می‌کند و تا به امروز توانسته یک و نیم میلیون کاربر را راهنمایی کند. با استفاده از این سرویس می‌توانید مهمانان خودتان را لیست کرده و مهمانان خودتان را به سادگی و به صورت آنلاین مدیریت کنید.

ITS BY U

سرویس Its by u وب‌سایتی است بسیار جذاب می‌باشد که به شما کمک می‌کند تا گل‌های زیبایی را خودتان تهیه کنید و به کسانی که علاقه‌مند هستید هدیه بدهید.

کافی است دو روز مانده به رویداد مورد نظرتان ازاین وب‌سایت گل موردنظرتان را از بین گل‌های زیبای موجود انتخاب کنید و در اولین فرصت یک بسته کامل را درب منزل تحویل بگیرید. با این یک بسته کامل شما می‌توانید بدون هیچ شناخت قبلی از رشته باغبانی در کمتر از نیم ساعت گل مورد نظرتان راتهیه کنید. در این بسته شامل فیلم آموزشی است که گام به گام مراحل تهیه کردن را برای شما نمایش می‌دهد و تمام وسایل مورد نیاز مانند گل‌های تازه، قیچی باغبانی و وسایل تزئینی و… پیش بینی شده است.

نحوه کار:

 • با مراجعه به وب‌سایت Its by u طرح گل خودتون را می‌توانید انتخاب کنید.
 • بسته طرح مورد نظر با گل‌های تازه و هر آنچه که نیاز هست به مشتری فرستاده می‌شود.
 • با مشاهده ویدیویی‌هایی که با زبان ساده بیان شده می‌توانید به سادگی آن‌ها را درست کنید.
 • علاوه برتهیه گل تازه و شخصی سازی شده می‌توانید، بیش از ۸۰ درصد در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید.

تهیه گل تازه از مزارع آمریکا، کانادا و حتی اروپا و آمریکای لاتین و ارسال به روز گارانتی است که وب‌سرویس Its by u به شما ارمغان می‌دهد.

Borrowing Magnolia

این وب‌سایت با شعارِ تلاش برای تغییر در صنعت عروسی و برگزاری عروسی‌های مدرن شروع به فعالیت کرده است. وقتی وارد سایت می‌شود با یک سوال مواجهه می‌شوید که آیا می‌خواهید لباس کرایه کنید؟ یا می‌خواهید لباس کرایه دهید

در گام اول به صورت اینترنتی سایز متناسب با خودتان را مشخص می‌کنید. در گام دوم بعد از مشخص شدن سایزتان، از بین طرح‌های موجود طرح مورد نظر خودتان را انتخاب کرده و به آدرس پستی شما ارسال خواهد شد و شما ۵ روز وقت دارید تا پرو کنید. در صورتی که بخواهید تا بازگشت دهید می‌توانید بدون هیچ هزینه‌ای برگشت دهید چون هزینه آن از قبل پرداخت شده است.

اگر شما لباس عروس را اجاره کنید این وب‌سایت تعهد می‌کند تا لباس را صحیح و سالم ۴ هفته مانده به روز عروسی‌تان تحویل خواهد داد. اگر قصد فروش یا کرایه لباس عروس خودتان را داشته باشید، وظیفه تمیز کردن و ارسال لباس عروس را به نحو احسن بر عهده می‌گیرد.

در ضمن شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌‎ای به ازای هر ماه ۵ دلار لباس عروس خودتان را به صورت تخصصی در قفسه‌های آن نگه دارید و هر زمانی که نیاز داشته باشید با ارسال رایگان تحویل بگیرید.

Wedivite

سرویس Wedivite یکی از وب‌سایت‌های جذاب در زمینه دعوت مهمانان عروسی است که به صورت تخصصی در زمینه دعوت مهمانان مراسم عروسی فعالیت می‌کند. شما می‌توانید به راحتی با وارد کردن نام و مشخصات مهمانان خودتان لیست مهمانان خود را با هر ابزاری و از هر جا تکمیل کنید و هیچ مهمانی را از دست نخواهید داد.
علاوه بر ایجاد لیست دیجیتالی مهمانان عروسی خود می‌توانید در wedivite جواب دعوت‌نامه را از مهمانان خودتان دریافت کنید.

دریافت مختصات مکان مراسم برگزاری و امکان ارسال گیفت عروسی توسط مهمانان از امکانات دیگری است که می‌توانید به راحتی از آن بهره مند شوید.

برخی از خدمات جانبی که wedivite ارائه می‌دهد:

 • آهنگ‌های پیشنهادی برای عروسی
 • سیستم رزو مهمانان
 • امکان جواب‌دهی مهمانان به دعوت توسط شما
 • امکان منتشر کردن عکس‌های عروسی توسط مهمانان در آلبوم عروسی مجازی
 • امکان مدیریت نشستن مهمانان

Wedivite با استفاده از تکنولوژی علاوه بر اینکه به شما کمک می‌کند تا برنامه‌ریزی عروسی ر ا به صورت سرگرمی و بدون استرس انجام دهید، نقش به سزایی در کاهش هزینه‌ها داشته و به واسطه استفاده از تکنولوژی مانع قطع شدن درختان می‌شود.

Weddingwire

ودینگ‌وایر یکی از منحصر به فرد ترین و موفق‌ترین نمونه‌های دایرکتوری می‌باشد. این وب سایت از سال ۲۰۰۷ شروع به کار کرده است و هم اکنون در آمریکا و کانادا فعالیت می‌کند و بالغ بر دو و نیم میلیون نظر در آن درج شده است.

از لحاظ لغوی دایرکتوری به منبعی اطلاق می‌شود که افراد یا سازمان‌ها براساس حروف الفبا و یا موضوع خاصی، اطلاعاتی را جمع آوری کرده و طبقه بندی می‌کند.

در صفحه اصلی ودینگ‌وایر یک نوار جستجو می‌باشد که به راحتی می‌توانید براساس تامین کنندگان طبقه بندی شده و یا منطقه جستجو انجام دهید. شما می‌توانید با مراجعه به بخش تامین‌کنندگان اطلاعات بیش از ۲۰۰ هزار خدمات دهنده در زمینه عروسی را مشاهده کرده و با مطالعه نظرات زوج‌های تازه ازدواج کرده تامین کننده مور نظر خودتان را انتخاب کرده و از تخفیفات آن بهره مند شوید.

برنامه ریزی جشن عروسی

یکی از بخش‌های جذاب وب‌سایت ودینگ‌وایر بخش برنامه‌ریزی عروسی می‌باشد که هدف از این بخش استفاده از تکنولوژی برای تسهیل مراسم عروسی است. امکانات مختلفی در بخش برنامه‌ریزی عروسی وجود دارد که به اختصار توضیح داده می‌شود:

 • Real wedding: تجربه واقعی زوج‌ها به صورت نکته و توصیه در اختیار زوج‌هایی که قصد ازدواج دارند قرار داده می‌شود.
 • Checklist: مهم‌ترین فعالیت‌هایی که قبل، حین و بعد از عروسی می‌تواند انجام شود به صورت لیست وار تهیه شده تا برای برگزاری با شکوه مراسم عروسی‌تان هیچ فعالیتی را فراموش نکنید.
 • Guest list: شما می‌توانید در این بخش مهمانان خود را لیست کرده و پاسخ مهمانان را مدیریت کنید و تعداد مهمانان خود برای سایر مراسم مانند شام را برآورد کنید.
 • Budget: در بخش بودجه بندی می‌توانید بودجه خود را مدیریت کنید و هزینه‌هایی که کرده‌اید را پیگیری کنید.
 • Vendor Manager: در بخش مدیریت تامین کنندگان می‌توانید، تامین کنندگان مورد علاقه خودتان را انتخاب کرده و به صورت یکجا رزو کنید.
 • Inspiration: در این بخش با استفاده از جستجو از میان بی‌نهایت عکس موجود در گالری، از روندهای عروسی موجود در دنیا الهام بگیرید.
 • Wedding website: وب‌سایت اختصاصی برای زوج‌ها، دارای بیش از ۱۲۰ تم برای زوج‌های جوان که به راحتی از طریق موبایل و تبلت هم قابل استفاده نیز می‌باشد که به راحتی بتوانید عکس‌های خود را با مهمانان خود به اشتراک بگذارید.

همانطور که گفتیم ماموریت ودینگ‌وایر تسهیل مراسم عزوسی با استفاده از تکنولوژی اسن.این سرویس سعی می‌کند استرس زوج‌ها برای برگزاری مراسم عروسی را کاهش دهد. تمام امکانات بیان شده ودینگ‌وایر به زیبایی طراحی شده که کاربر پسند است و به راحتی می‌توانید در گوشی‌های هوشمند و تبلت خود نیز به آن دسترسی داشته باشید.

نظری در مورد این نوشته ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید.

میس‌وان

برای مهم‌ترین روز زندگی‌تان آماده شوید.

از بین ده‌ها تامین‌کننده خدمات عروسی انتخاب کنین.

اطلاعات بیشتر