کمپین عشق یعنی…

در روزهای اول شکل گرفتن میس‌وان با هم نشستیم و درباره‌ی هویت و هسته‌ی اصلی میس‌وان بحث کردیم و به واژه‌ی «عشق» رسیدیم. قرار بر این شد که هر کدوم تعریفی برای واژه‌ی عشق بنویسیم تا اون رو به عنوان مانیفست میس‌وان منتشر کنیم. هر کدوم تعریف متفاوتی از عشق داشتیم. لذّتی مثبت، احساسی عمیق، علاقه‌ای لطیف، جاذبه‌ای شدید، حس صلح‌دوستی و انسانیت، پیوند دهنده‌ی همه جهان.

جمله‌ی ?What is love پرتکرارترین عبارت جستجو شده سال ۲۰۱۲ تو گوگل بوده‌. بعضی‌ها وجود عشق رو نفی می‌کنند. بعضی‌ها هم اون رو یک مفهوم انتزاعی می‌دونن که تجربه کردن اون ساده‌تر از توصیف کردنشه. تصمیم گرفتیم این تعریف محدود به خودمون نباشه و از دیگران هم کمک بگیریم. این‌طوری بود که ایده‌ی کمپین «عشق یعنی ...» شکل گرفت.

حالا شما هم می‌تونین با رفتن به www.eshgh.me تعریف خودتون از عشق رو بنویسین، رنگ عشق مورد علاقه‌تون رو انتخاب کنین و تعریف‌تون رو به اسم خودتون با دیگران به اشتراک بذارین.

روز ۱۶ اسفند ۹۵ محبوب‌ترین جمله‌ها در قالب مانیفست میس‌وان منتشر می‌شن و اگر تعریف شما در مانیفست میس‌وان قرار بگیره ما اون رو در قالبی زیبا آماده می‌کنیم و به عنوان کادوی سال نو تقدیم‌تون می‌کنیم.

به روز رسانی (۱۶ اسفند ۹۵):

هر شروعی پایانی داره و اون چیزی که خیلی مهم هست اینه که از مسیری که طی شده لذت ببری و خاطرات خوبی داشته باشی. کمپین عشق یعنی در تاریخ ۱۶ اسفند ۹۵ تموم شد. کمپینی که از ۵ اسفند شروع شد بود و بعد از ثبتِ کلی کارت رنگی تموم شد. تو این کمپین سعی کردیم با مشارکت افراد بیشتری، تعریف‌های بهتر و جامع‌تری از واژه عشق را پیدا کنیم و بعد از انتخاب چند جمله از بین جمله‌های دریافتی، متن بدست اومده رو به عنوان مانیفست میس‌وان معرفی کنیم. در روزهای آینده اطلاعات جامعی در مورد کمپین عشق یعنی به اشتراک می‌ذاریم و در ضمن دوستانی که تعریف‌شون در متن مانیفست قرار خواهد گرفت از طرف ما هدیه‌ای دریافت خواهند کرد.

با اینکه این کمپین تموم شده ولی در تیم میس‌وان تصمیم گرفتیم وب‌سایت کمپین رو فعال نگه داریم تا اگه شما تعریف جدیدی از عشق داشته باشین بتونین با مراجعه به وب سایت www.eshgh.me تعریف خودتون را بنویسین و اگه دوست داشته باشین منتشرش کنین. تنها بدیش این هست که چون زمان برگزاری کمپین تموم شده و مانیفست میس‌وان تکمیل شده، نظرات شما در مسابقه شرکت داده نمی‌شه.

نظری در مورد این نوشته ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید.

میس‌وان

برای مهم‌ترین روز زندگی‌تان آماده شوید.

از بین ده‌ها تامین‌کننده خدمات عروسی انتخاب کنین.

اطلاعات بیشتر