برگزاری عروسی باشکوه با تم صورتی

برگزاری عروسی باشکوه با تم صورتی

اگر در حال تهیه مقدمات عروسی هستید، اول از همه باید تم عروسی خود را انتخاب کنید و وسایل عروسی خود را بر اساس آن انتخاب نمایید. نگران نباشید، اگر وسایل تزیینی خود را تهیه کرده اید، می‌توانید با کمی ذوق و سلیقه و رعایت هارمونی رنگ ها، عروسی خود را سفارشی و منحصر بفرد کنید. انتخاب یک رنگ و ست کردن وسایل عروسی با لباس و دسته گل عروس جلوه باشکوهی به مراسم عروسی شما می‌بخشد. برای انتخاب تم عروسی ایده‌های زیادی وجود دارد. برای مثال استایل‌های خاص و چیزهایی که به آن علاقه دارید، در انتخاب تم عروسی تاثیرگذار خواهند بود. اما اگر دوست دارید راه آسان و باصرفه‌تری داشته باشید انتخاب رنگ برای تم عروسی راه حل خوبی برای شماست چرا که پیدا کردن وسایل بر اساس یک رنگ خیلی آسانتر است. مثلاً می‌توانید از تم عروسی صورتی برای برگزاری جشن خود استفاده کنید.

تم عروسی صورتی مورد علاقه بیشتر عروس خانم‌ها قرار می‌باشد. برای انتخاب تم عروسی صورتی فاکتورهای زیادی وجود که می‌توانید به راحتی با یکدیگر هماهنگ کنید.

در این مطلب مواردی مطرح شده است که وجود آنها برای یک تم عروسی صورتی نیاز است. نکاتی که رعایت آن ها می‌تواند تم عروسی شما را شیک و زیباتر کند.

دکوراسیون عروسی

چیزی که در اولین نگاه توجه مهمانان را جلب خواهد کرد، دکوراسیون عروسی است. تزئین ورودی تالار یا باغ عروسی با بادکنک آرایی و تزئینات صورتی، ورودی سالن، جایگاه عروس و داماد، میز مهمانان و وسایل پذیرایی از اقلام مهمی هستند که باید در تم عروسی لحاظ شوند.

برحسب مکان برگزاری مراسم عروسی دکوراسیون متفاوتی را می‌توانید پیاده سازی کنید. براساس سلیقه خود، تزئیناتی را انتخاب کنید که تم عروسی صورتی شما را برای مهمان‌هایتان نیز خوشایند کند.

کارت دعوت عروسی

اولین باری که می‌توانید به مهمان‌هایتان بگویید تم عروسی شما صورتی است، زمانی است که برای‌شان کارت دعوت می‌فرستید. از رنگ صورتی برای متن کارت عروسی خود استفاده کنید. با بکار بردن رنگ‌بندی‌های مکمل کارت دعوت عروسی‌تان را شیک‌تر کنید. رنگ های سفید و طلایی مکمل خوبی برای رنگ صورتیِ کارت دعوت خواهند بود.

کیک عروسی

کیک عروسی و یا خوردنی‌هایی را که برای عروسی‌تان در نظر گرفته‌اید، با رنگ صورتی تزئین کنید. کیک عروسی یکی از شیک‌ترین اقلامی هست که در تم عروسی به چشم می‌آید و باعث شیک‌ترشدن مراسم عروسی‌تان خواهد شد. از متخصصین کیک عروسی و روش‌های به‌روز برای سفارش کیک استفاده کنید.

دسته گل عروس

حلقه‌ی تکمیل کننده تم عروسی صورتی‌ زمانی خواهد بود که با دسته گل صورتی وارد مجلس می‌شوید. بنابراین از گل های صورتی برای دسته گل خود استفاده کنید.

ماشین عروس

ماشین عروس و کراوات داماد دو آیتم مکمل با کارت عروسی و دسته گل عروسی است که می‌توانید از گل‌های صورتی یکسان برای آنها انتخاب کنید. می‌توانید از سبک و استایل‌های خاص در تم عروسی‌ استفاده کنید تا از یکنواختی بودن رنگ صورتی جلوگیری کند.

لباس ساقدوش‌ها

لباس ساقدوش‌های عروس و انتخاب کراوات و دستمال جیبی برای ساقدوش‌های داماد یکی از لذت بخش‌ترین قسمت‌های انتخاب تم عروسی ‌است. چراکه بهترین افراد زندگی‌تان در مراسم عروسی‌ با شما هماهنگ خواهند شد. این کار شیرین‌ترین خاطره برای شما و دوستانتان خواهد بود.

رنگ صورتی یکی از پرکاربردترین رنگ ها برای جشن عروسی و جشن تولد است. همچنین محبوبیت و در دسترس بودن این رنگ باعث راحتی شما خواهد بود و برای پیدا کردن رنگ صورتی لوازمی که دوست دارید، به جستجوی زیادی نیاز ندارید. با همه علاقه‌ای که به رنگ صورتی دارید سعی کنید بیش از اندازه مجاز از آن استفاده نکنید چرا که مهمانان شما صاحب سلیقه‌های متفاوتی هستند. با ترکیب رنگ و هارمونی ملایمی از رنگ های صورتی فضایی دلچسب برای مهمانان عزیزتان فراهم کنید تا همه از تم عروسی صورتی شما خاطره‌ای خوب در ذهن داشته باشند.

نظری در مورد این نوشته ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید.

میس‌وان

برای مهم‌ترین روز زندگی‌تان آماده شوید.

از بین ده‌ها تامین‌کننده خدمات عروسی انتخاب کنین.

اطلاعات بیشتر