شیک‌ترین کیک‌های عروسی که نیاز به تزئین زیاد ندارند

وقتی صحبت از کیک‌ عروسی می‌شه، اکثر عروس خانوم‌ها کیک‌های خامه‌ای و فوندانت را تصور می‌کنن ولی بعضی از عروس‌ها هم هستن که آرزوی داشتن یک کیک ساده و شیک رو دارن. الان وقت اون رسیده که با کیک‌های کلیشه‌ای و همیشگی خامه‌ای و فوندانت خداحافظی کنیم. در این قسمت 10 نوع کیک که در عین سادگی، زیبا هستن و نیاز به تزئین زیاد ندارند را معرفی می‌کنیم.

۱) کیک‌هایی که با الهام گرفتن از شکوه باغ تزئین می‌شود

این نوع کیک‌ها را می‌تونین با استفاده از شاخه‌ها و گل‌های طبیعی و سبز تزئین کنین. شادابی و طراوتی این کیک‌ها مثل یه اثر هنری زیبا هست و برای مراسمی که در باغ برگزار می‌شه، خیلی مناسبه.

کیک شیک عروسی

۲) کیک‌‌های قرمز مخملی

این نوع کیک کلاسیک طرفدارهای زیادی داره و شکوه و عظمت خودش را به زیبایی نمایش می‌ده. رنگ شاد و با طراوات این کیک زیبا، می‌تونه یه سوپرایز خوب برای مهمونا باشه.

کیک شیک عروسی

۳) کیک‌های طبقه‌ای با اسانس‌های مختلف

اگه شما هم جزء اون زوج‌هایی هستین که از یکنواختی و محدودیت بیزار هستین و دوست دارین طمع‌های زیادی برای کیک خودتون انتخاب کنین این نوع کیک می‌تونه گزینه مناسبی باشه. کیک‌های طبقه‌ای با اسانس‌های مختلف مشکل‌ پسندترین افراد را نیز راضی خواهد کرد.

کیک شیک عروسی

۴) توت‌های خوشمزه

یه کیک پر از میوه‌های خوش‌رنگ و خوشمزه. این کیک برای عروسی‌هایی که بعدازظهر و در فضای باز برگزار می‌شه مناسبه. این کیک ترکیبی از شیرینی و تازگی است که مهمان‌ها نمی‌تونن به راحتی از اون بگذرند.

کیک شیک عروسی

۵) طلایی و درخشنده

اگر به خاطر درخواست خانواده یا برخی رسوم مجبور به انتخاب کیک سفید رنگ برای مراسم عروسی‌تون هستین، می‌تونین با انتخاب این کیک، حالت کلیشه‌ای کیک عروسی‌تون را از بین ببرین و جلوه زیبایی به اون بدین.

ترکیب رنگ سفید وطلایی باعث ایجاد یک ترکیب زیبا و لوکسی در این کیک می‌شود. این نوع کیک عروسی، یک برای عروسی‌های کوچک با اقوام و دوستان مناسب است.

کیک شیک عروسی

۶) کیک‌های تزئین شده با انار

این کیک ساده، زیبا و خاص با تزئین انار زیبایی و جلوه خاصی را به کیک عروسی‌ شما می‌ده. این کیک عروسی مانند یه شاهکار هنریه که می‌تونین در اندازه‌های مختلف متناسب با تعداد مهموناتون تهیه کنین.

کیک شیک عروسی

۷) کیک‌های فانفتی

این کیک‌ها به خاطر موادی که در تزیین اون استفاده شده، حس نوستالژیک دارن. با این کیک‌ها می‌تونین با کودک درون خودتون ارتباط برقرار کنین و این حس قشنگ را با دوستان قدیمی‌تون سهیم بشین.

کیک شیک عروسی

۸) کیک‌های زیبای پودری

اگه کیک بدون تزئین (Naked Cake) می‌خواهین و از طرفی دوست دارین کیک‌ عروسی نسبتن سفیدی داشته باشین، این کیک‌ها می‌تونه گزینه مناسبی برای شما باشه.

کیک شیک عروسی

۹) شکلات‌های دلبر

ترکیب زیبای شکلات با خامه مختصر زیبایی منحصربه فردی به این کیک زیبا می‌ده. اگر شما جزو کسانی هستین که می‌خواهین عروس یا داماد را خوشحال کنین، می‌تونین این کیک زیبا را به راحتی تهیه کنید و اون‌ها را سورپرایز کنین.

کیک شیک عروسی

۱۰) کیک‌های دو حلقه‌ای (تایر مانند)

کیک‌های حلقه‌ای رایج‌ترین نوع کیک عروسیه که طرفدارهای زیادی هم داره. با استفاده از این نوع کیک می‌تونین ترکیب‌های زیبایی که دوست دارین را سفارش بدین یا تولید کنین. کیک‌های حلقه‌ای گزینه مناسبی برای جشن نامزدی هم هستن.

کیک شیک عروسی

نظری در مورد این نوشته ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید.

میس‌وان

برای مهم‌ترین روز زندگی‌تان آماده شوید.

از بین ده‌ها تامین‌کننده خدمات عروسی انتخاب کنین.

اطلاعات بیشتر