۶ نکته در مورد پوشیدن کفش پاشنه بلند در روز عروسی

کفش پاشنه بلند عروسی سبب می‌شود تا لباس‌هایتان ظرافت و جذابیت خاصی داشته باشند. هم‌چنین این نوع کفش‌ها ساق پای‌تان را کشیده نشان می‌دهد و اگر با مردی بلند قد ازدواج می‌کنید قدتان را نیز بلند تر می‌کند. گاهاً عروس‌ها قبل از عروسی کفش‌های پاشنه بلند نمی‌پوشند تا در روز عروسی‌شان با پوشیدن آن‌ها خاص شوند ولی این کار نیاز به تمرین و آمادگی دارد. در ادامه نکاتی در مورد پوشیدن کفش پاشنه بلند در روز عروسی را با هم مرور خواهیم کرد.

ارتفاع پاشنه‌ی کفش‌هایتان را محدود کنید.

اگر عادت به پوشیدن کفش‌ پاشنه بلند ندارید، انتخاب کفش با پاشنه‌‎ی ۱۵ سانتی متری بدین معنی است که شما تمام طول عروسی را لنگان لنگان راه خواهید رفت. در مورد کفشی که می‌توانید بپوشید واقع بین باشید و به خاطر داشته باشید که کفش‌ها باید به اندازه کافی راحت باشند تا بتوانید سراسر روز آن‌ها را بپوشید. اگر تغییراتی در قد لباس‌تان انجام داده اید که با کفش‌های پاشنه بلند مناسب باشد پوشیدن کفش‌های صاف و بدون پاشنه در اواسط مهمانی باعث می‌شود لباس برای‌تان بلند باشد و جلوه خوبی نداشته باشد.

نمونه کار روسیلی

کفش‌های خود را هنگام رفتن برای پرو لباس به همراه داشته باشید.

بهترین روش برای این که مطمئن شوید بلندی لباس عروسی‌تان با کفش‌های‌تان متناسب خواهد بود این است که سعی کنید کفش‌های خود هنگام پرو لباس با خود ببرید تا خیاط بتواند اندازه آن را تنظیم نماید. این کار باعث می‌شود که پاشنه‌ی کفش‌تان در لبه‌های دوخته شده لباس‌تان گیر نکند و مانع از زمین خوردن و لغزش شما شود.

به این فکر کنید که قرار است روی چه چیزی راه بروید؟

اگر قرار باشد عروسی‌تان در فضای باز برگزار شود و بخواهید کفش پاشنه بلند با پاشنه‌های بسیار نازک بپوشید احتمالاً روی چمن‌ها گیر خواهید کرد. همچنین اگر چنین کفش‌هایی را در جاهایی که چوبی هستند مانند پارکت، پاشنه کفش‌تان خراش‌هایی روی صحنه ایجاد می‌کند. برای جلوگیری از پیش آمدن چنین شرایطی بهتر است به دنبال کفش‌های با پاشنه‌های پهن‌تر و یا کفش‌های لژ دار باشید که نسبت به کفش‌های قبلی از راحتی بیشتری برخوردار هستند.

پاها و ساق‌ پاهای خود را تمرین دهید.

پوشیدن کفش پاشنه بلند مستلزم راه رفتن به روشی متفاوت و ماهیچه‌های متفاوت نسبت به کفش‌های صاف است. زمانی که کفش پاشنه بلند برای عروسی خود می‌خرید، سعی کنید یک جفت دیگر که تقریباً به آن‌ها شبیه است را خریده و چند روزی را برای بیرون رفتن بپوشید. این کار باعث می‌شود که پاها و ساق پاهای‌تان را برای کفش پاشنه بلند تمرین می‌دهید و هم‌چنین به شما نشان می‌دهند که آیا در روز عروسی انگشتان پای‌تان درد می‌کند و یا پاهای‌تان تاول خواهد زد یا نه؟

نمونه کار روسیلی

بیا برقصیم

رقصیدن با کفش‌های پاشنه بلند احساسی بسیار متفاوت با رقصیدن با کفش‌های صاف و یا پا برهنه دارد. پس اگر قصد دارید برقصید بهتر است با کفش‌های پاشنه بلند رقص را تمرین کنید. از آنجایی که این کفش‌ها قد شما را بلندتر می‌کنند نگه داشتن شما توسط همسرتان در هنگام رقص کمی متفاوت خواهد بود. بنابراین بهتر است قبل از عروسی با همسرتان رقصیدن با کفش پاشنه بلند را تمرین کنید.

قد نامزدتان را نیز در نظر بگیرید.

ممکن است این موضوع تا حدی قدیمی یا تبعیض جنسی تلقی شود ولی اکثر عروس‌ها نمی‌خواهند که در عکس‌ها از همسرشان قد بلندتر باشند، بنابراین اگر قد شما و همسرتان چندان تفاوتی ندارد مطمئن شوید که کفش‌هایتان شما را از همسرتان بلندتر نمی‌کند. از طرفی دیگر اگر شما اندام کوچکی دارید و با یک مرد هیکلی ازدواج می‌کنید کفش‌های عروسی پاشنه بلند دقیقاً برای شما ساخته شده است.

نظری در مورد این نوشته ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید.

میس‌وان

برای مهم‌ترین روز زندگی‌تان آماده شوید.

از بین ده‌ها تامین‌کننده خدمات عروسی انتخاب کنین.

اطلاعات بیشتر