برگزاری عروسی در فصل زمستان

زمستان با سوز و سرما و برف‌هایش سبب می‌شود تا برخی از زوج‌ها تصمیم بگیرند در این فصل مراسم خود را برگزار نکنند و از آنجا که در این ماه‌های سرد عروسی‌های کمتری برگزار می شود ولی می‌توان با انجام برخی از کارها عروسی‌تان را متمایز برگزار کنید. راه‌های زیادی برای اینکه این فصل را به عنوان فصل عروسی قبول کنید وجود دارد. در این بخش ۵ موضوعی را بررسی می‌کنیم که می‌توانید بدون مشکل مراسم عروسی‌تان را در فصل زمستان برگزار کنید.

کاری کنید که برف ببارد

عملاً شما نمی توانید آب و هوا را کنترل کنید( احتمالا دوست ندارید که در روز عروسی‌تان با طوفان و برف مواجهه شوید) ولی می توانید کاری کنید که هنگامی که از طول مسیر تالار عروسی عبور می کنید برف ببارد. این کار تاثیر جادویی برجای می گذارد و اگر این کار در فصل های دیگر سال انجام دهید،کارتان معقول به نظر نخواهد رسید.

احساس راحتی بکنید

از آنجایی که عروس‌های تابستان به دنبال این هستند که چگونه آرایش‌شان را ضد تعریق کنند یا چگونه در لباس های پف دارخود گرما زده نشوند شما نیز باید به دنبال این باشید که خودتان را با شنل‌های مجلل و زیبا بپوشانید. ژاکتی زیبا بر روی لباس‌تان بپوشید و از پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند صرف نظر کنید و به جای آن بوت‌های راحت بپوشید.

نوشیدنی گرم به مهمانان خود بدهید

شاید نخواهید در عروسی‌تان نوشیدنی های سرد به مهمانان‌تان بدهید اما جایگزین زمستانی آن‌ها فکر بدی نیست می توانید از مهمانانتان با شکلات داغ پذیرایی کنید که با انواع مغزها پر شده اند مانند: آب نبات، دارچین، چیپس شکلات روی آن نوشیدنی بریزید.

از دکورهای رایگان استفاده کنید

از مزایای فصل تعطیلی اسنفاده کنید اگر قصد دارید عروسی‌تان را همزمان با یکی از تعطیلات بزرگ برگزار کنید مانند شب سال نو و یا اعیاد اسلامی و ایرانی شانس این را خواهید داشت که محل عروسی‌تان از قبل تزیین شده باشد زمانی که می‌خواهید محل عروسی خود را انتخاب کنید از صاحب آن مکان بپرسید که چگونه آنجا را تزیین خواهند کرد با این کار شما می توانید خود را مشغول کارهای دیگر عروسی کنید.

گزینه های ماه عسل‌تان را افزایش دهید

هم زمان شدن فصل عروسی با فصل طوفان تصادفی تاسف انگیز خواهد بود(دی ماه تا اسفند ماه)، اما زمستان فصلی عالی برای گریز به مکان های گرمسیری خواهد بود، یخ و برف را پشت سر بگذارید و از آب و هوای گرم در مناظق گرمسیری در ماه عسل عاشقانه‌تان لذت ببرید و یا از مزایای آب و هوای برفی استفاده کنید و در ماه عسل تان به اسکی بروید.

نظری در مورد این نوشته ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید.

میس‌وان

برای مهم‌ترین روز زندگی‌تان آماده شوید.

از بین ده‌ها تامین‌کننده خدمات عروسی انتخاب کنین.

اطلاعات بیشتر